Masz pytania? Zadzwoń+48 662476044
.05
Zajęcia Grupowe
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1630 – 1700 Boks
(Multisport)
1700 – 1730
1730– 1800 Boks – Dzieci 7+
1800 – 1830
1830 – 1900 Trening funkcjonalny (MultiSport) Trening funkcjonalny (MultiSport)
1900 – 1930
  • zajęcia grupowe – kontakt Szymon Białas 519-825-471

————————————————————————————————————————-

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NASZYMI TRENERAMI

Trener Personalny Robert Szałas

tel. 792-092-084

Cześć, nazywam się Robert, mam 24 lata i jestem certyfikowany trenerem personalnym, który cały czas pogłębia swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach prowadzonych przez prawdziwych specjalistów.

Moją główną pasją jest kulturystyka. Jeśli twoim celem jest zbudować naturalną, estetyczną i przyjemną dla oka sylwetkę, zrzucić pare kilo lub nabrać masy mięśniowej to zapraszam do współpracy ze mną 🙂

W dzisiejszych czasach prawie każdy z nas ma problem z prawidłową podstawą ciała przez co możemy odczuwać ból w plecach, czy kolanach. W tym również mogę Tobie pomóc.

Podczas treningów stawiam bardzo mocno na luźną i poztytywną atmosferę. Wtedy cały proces nauki ćwiczeń przebiega o niebo lepiej. Jestem osobą, której praca z ludzmi sprawia niesamowitą przyjemność. Dlatego też zdecydowałem się na bycie trenerem i był to strzał w 10. Podczas treningu zawsze znajdziemy temat do wspólnej rozmowy.

Zapraszam do przyjemnej i owocnej współpracy. 😊

Trener Personalny Marcin Majewski

tel. 518 405 951

Nazywam się Marcin Majewski mam 35lat jestem trenerem personalnym od ponad 6 lat. W tym czasie uczestniczyłem w wielu kursach i szkoleniach, głównie z tematyki budowania sily i pracy nad sylwetką.
Moja przygoda z siłownią zaczęła się s 17 lat temu. W moich treningach priorytetem było dążenie do wymarzonej sylwetki. Śmiało mogę stwierdzić ze „hipertrofia” (budowanie mięśni) jest moją specjalnością.
Bardzo lubię prace z ludźmi ,a największą przyjemność sprawia mi progres moich podopiecznych.

Jestem człowiekiem otwarty i szczerym. Potrafię rozluźnić napiętą atmosferę, a na treningach z podopiecznymi zawsze znajdę wspólny temat do rozmowy.
Poza siłownią i treningami lubię słuchać muzyki, interesuję się kulturystyką i sportami siłowymi.

Trener Kulturystyki Grzegorz Dyrcz

tel. 733-346-833

Trener kulturystyki
Trener trójboju siłowego
Trener blackroll Polska
Dietetyka, suplementacja
Czynny zawodnik:
2 vice Mistrz świata w kulturystyce
Mistrz Polski w kulturystyce
4 krotny Mistrz Polski w WW
Ponad 27 letnie doświadczenie w sportach siłowych
Postaw na wiedzę i doświadczenie
-Diety
-Treningi
-Plany treningowe
-Suplementacja

Zapraszam do współpracy!

Instruktor Boksu Szymon Białas

tel. 519-825-471

Nazywam się Szymon Białas, mam 28 lat, jestem absolwentem AWF Katowice na specjalizacji ” Trener Personalny” oraz instruktorem boksu od 10 lat. Doświadczenie trenerskie zdobyłem podczas pracy w sekcji boksu MOSM Tychy, gdzie pomogłem wychować wielu medalistów oraz medalistek mistrzostw Polski i Europy.

Moja przygoda z boksem zaczęła się 15 lat temu. Jako zawodnik stoczyłem 105 walk. Jestem wice mistrzem Polski AMP, brązowym medalistą Pucharu Polski oraz wielokrotnym mistrzem Śląska.
Jeśli chcesz nauczyć się bronić i czuć bezpiecznie lub poprawić technikę bokserską, a przy okazji kondycję i zgubić trochę kilogramów to zapraszam do współpracy!